Klik hier om mijn selectie te sluiten
Mijn selectie
/ 3

Mijn selectie verwijderen

Kies de produkten die u wenst te vergelijken

Kies een band

Geen band

Kies een band

Geen band

Kies een band

Geen band

De produktfiche bekijken De produktfiche bekijken De produktfiche bekijken
Technologie
Gebruik & Toebehoren
Dit overzicht afdrukken
Bekijk deze geweldige video die toont hoe de MICHELIN Wild Grip'R tot het uiterste wordt getest door Danny Butler Nieuwe Fietsbanden brochure Michelin  ENDURO 2014 Newsletter N°5 Relive the incredible « Run » of Pierre Edouard Ferry with the MICHELIN Wild Rock'R2 + 40% meer lekbestendig, gemiddeld* ten opzichte van de belangrijkste concurrent (1). Klik hier voor meer info +30% meer grip op nat wegdek*, gemiddeld ten opzichte van de belangrijkste concurrent(1)! Klik hier voor meer info De nieuwe MICHELIN Bike Brochure is nu ook online beschikbaar.

Vind uw band Race-fiets

  • Afmeting

  • Gamma

Breedte - Hoogte (mm)


Ontdek ook
Video van het moment
Nieuws
Tips Onderhoud
Veel bekeken produkten
  • MICHELIN Pro4
    MichelinPro4 Service Course

    COMPETITIE Voor fietsers die rendement, betrouwbaarheid en anti-lekbescherming zoeken: + 30% meer grip op nat wegdek (1)

  • MICHELIN Pro 4 Endurance
    MichelinPro4 Endurance

    COMPETITIE ENDURANCE Voor fietsers die kiezen voor levensduur en anti-lekbescherming: 40% meer lekbestendig (1)

  • MICHELIN Wild Rock'R² Advanced Reinforced
    MichelinWild Rock'R² Advanced Reinforced

    De Enduro band voor droge en extreme terreinen

  • MICHELIN Wild Race'R Advanced Ultimate Tubeless Ready
    MichelinWild Race'R Advanced Ultimate

    Band voor snelrijdend terrein voor slechts 415gr

  • MICHELIN Protek Max
    MichelinProtek Max (MTB)

    Ultieme veiligheid met "Lekdichtende vloeistof"

  • MICHELIN Bike
  • Facebook
Nederland
Nederland - Land wijzigen

eZ debug

Timing: Oct 01 2014 12:11:33
Module start 'content'
Timing: Oct 01 2014 12:11:33
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 01 2014 12:11:33
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZFind'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 01 2014 12:11:33
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Database 2R'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 01 2014 12:11:33
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Dealer'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 01 2014 12:11:33
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Instagram Gallery Admin'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 01 2014 12:11:33
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import Wiki Data Moto'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 01 2014 12:11:33
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import management'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 01 2014 12:11:33
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Service portal'
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/pagelayout.tpl:31[2] Oct 01 2014 12:11:33
Unknown template variable 'current_node_id' in namespace ''
Warning: eZTemplate:undef @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_velo.tpl:154[0] Oct 01 2014 12:11:33
Variable 'folder_list' is not defined with {def}.
Timing: Oct 01 2014 12:11:33
Script end

Main resources:

Total runtime0.2162 sec
Peak memory usage10,752.0000 KB
Database Queries5

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.03060.0063 2,721.4922996.1563
Module end 'content' 0.03690.1792 3,717.64846,520.8125
Script end 0.2161  10,238.4609 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00381.7730140.0003
Check MTime0.00140.6255140.0001
Mysql Total
Database connection0.00853.952710.0085
Mysqli_queries0.024011.102850.0048
Looping result0.00010.060240.0000
TS translator
TS init0.00301.407240.0008
TS cache load0.00100.483140.0003
TS context load0.00070.336340.0002
Template Total0.176681.610.1766
Template load0.031714.648310.0317
String conversion in template resource0.00040.171090.0000
Template parser: create text elements0.01748.037390.0019
Template parser: remove whitespace0.00432.008090.0005
Template parser: construct tree0.102247.239390.0114
Template load and register function0.00060.293790.0001
Template processing0.144866.978110.1448
Override
Cache load0.00130.6234100.0001
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00612.805010.0061
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00000.013910.0000
General
dbfile0.00070.3360230.0000
String conversion0.00010.0600100.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Time used to render debug report: 0.0007 secs