Klik hier om mijn selectie te sluiten
Mijn selectie
/ 3

Mijn selectie verwijderen

Kies de producten die u wenst te vergelijken

Kies een band

Geen band

Kies een band

Geen band

Kies een band

Geen band

Het productfiche bekijken Het productfiche bekijken Het productfiche bekijken
Technologie
Gebruik & Divers
Dit overzicht afdrukken
Bekijk deze geweldige video die toont hoe de MICHELIN Wild Grip'R tot het uiterste wordt getest door Danny Butler Nieuwe Fietsbanden brochure Michelin  ENDURO 2014 Newsletter N°5 Relive the incredible « Run » of Pierre Edouard Ferry with the MICHELIN Wild Rock'R2 + 40% meer lekbestendig, gemiddeld* ten opzichte van de belangrijkste concurrent (1). Klik hier voor meer info +30% meer grip op nat wegdek*, gemiddeld ten opzichte van de belangrijkste concurrent(1)! Klik hier voor meer info De nieuwe MICHELIN Bike Brochure is nu ook online beschikbaar.

Vind uw band Race-fiets

  • Afmeting

  • Gamma

Breedte - Hoogte (mm)


Ontdek ook
Video van het moment
Nieuws
Tips Onderhoud
Veel bekeken producten
  • MICHELIN Pro4
    MichelinPro4 Service Course

    COMPETITIE Voor fietsers die rendement, betrouwbaarheid en anti-lekbescherming zoeken: + 30% meer grip op nat wegdek (1)

  • MICHELIN Pro 4 Endurance
    MichelinPro4 Endurance

    COMPETITIE ENDURANCE Voor fietsers die kiezen voor levensduur en anti-lekbescherming: 40% meer lekbestendig (1)

  • MICHELIN Wild Rock'R² Advanced Reinforced
    MichelinWild Rock'R² Advanced Reinforced

    De Enduro band voor droge en extreme terreinen

  • MICHELIN Wild Race'R Advanced Ultimate Tubeless Ready
    MichelinWild Race'R Advanced Ultimate

    Band voor snelrijdend terrein voor slechts 415gr

  • MICHELIN Protek Max
    MichelinProtek Max (MTB)

    Ultieme veiligheid met "Lekdichtende vloeistof"

  • MICHELIN Bike
  • Facebook
Nederland
Nederland - Land wijzigen

eZ debug

Timing: Nov 01 2014 02:32:44
Module start 'content'
Timing: Nov 01 2014 02:32:44
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Nov 01 2014 02:32:44
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZFind'
Debug: ezpI18n::translateText Nov 01 2014 02:32:44
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Database 2R'
Debug: ezpI18n::translateText Nov 01 2014 02:32:44
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Dealer'
Debug: ezpI18n::translateText Nov 01 2014 02:32:44
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Instagram Gallery Admin'
Debug: ezpI18n::translateText Nov 01 2014 02:32:44
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import Wiki Data Moto'
Debug: ezpI18n::translateText Nov 01 2014 02:32:44
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import management'
Debug: ezpI18n::translateText Nov 01 2014 02:32:44
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Service portal'
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/pagelayout.tpl:31[2] Nov 01 2014 02:32:44
Unknown template variable 'current_node_id' in namespace ''
Warning: eZTemplate:undef @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_velo.tpl:154[0] Nov 01 2014 02:32:45
Variable 'folder_list' is not defined with {def}.
Timing: Nov 01 2014 02:32:45
Script end

Main resources:

Total runtime0.1971 sec
Peak memory usage10,752.0000 KB
Database Queries5

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.02970.0130 2,711.1641996.4844
Module end 'content' 0.04270.1542 3,707.64846,521.4375
Script end 0.1969  10,229.0859 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00502.5326140.0004
Check MTime0.00190.9467140.0001
Mysql Total
Database connection0.00874.401710.0087
Mysqli_queries0.01608.104350.0032
Looping result0.00020.087740.0000
TS translator
TS init0.00391.954740.0010
TS cache load0.00140.708240.0003
TS context load0.00100.506540.0002
Template Total0.150776.410.1507
Template load0.027914.162910.0279
String conversion in template resource0.00040.186890.0000
Template parser: create text elements0.01598.063890.0018
Template parser: remove whitespace0.00341.720990.0004
Template parser: construct tree0.081241.204790.0090
Template load and register function0.00070.364790.0001
Template processing0.122762.248210.1227
Override
Cache load0.00160.7931100.0002
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00422.154210.0042
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00000.020810.0000
General
dbfile0.00110.5494230.0000
String conversion0.00010.0659100.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Time used to render debug report: 0.0008 secs