Klik hier om mijn selectie te sluiten
Mijn selectie
/ 3

Mijn selectie verwijderen

Kies de produkten die u wenst te vergelijken

Kies een band

Geen band

Kies een band

Geen band

Kies een band

Geen band

De produktfiche bekijken De produktfiche bekijken De produktfiche bekijken
Technologie
Gebruik & Toebehoren
Dit overzicht afdrukken
Bekijk deze geweldige video die toont hoe de MICHELIN Wild Grip'R tot het uiterste wordt getest door Danny Butler Nieuwe Fietsbanden brochure Michelin  ENDURO 2014 Newsletter N°5 Relive the incredible « Run » of Pierre Edouard Ferry with the MICHELIN Wild Rock'R2 + 40% meer lekbestendig, gemiddeld* ten opzichte van de belangrijkste concurrent (1). Klik hier voor meer info +30% meer grip op nat wegdek*, gemiddeld ten opzichte van de belangrijkste concurrent(1)! Klik hier voor meer info De nieuwe MICHELIN Bike Brochure is nu ook online beschikbaar.

Vind uw band Race-fiets

  • Afmeting

  • Gamma

Breedte - Hoogte (mm)


Ontdek ook
Video van het moment
Nieuws
Tips Onderhoud
Veel bekeken produkten
  • MICHELIN Pro4
    MichelinPro4 Service Course

    COMPETITIE Voor fietsers die rendement, betrouwbaarheid en anti-lekbescherming zoeken: + 30% meer grip op nat wegdek (1)

  • MICHELIN Pro 4 Endurance
    MichelinPro4 Endurance

    COMPETITIE ENDURANCE Voor fietsers die kiezen voor levensduur en anti-lekbescherming: 40% meer lekbestendig (1)

  • MICHELIN Wild Rock'R² Advanced Reinforced
    MichelinWild Rock'R² Advanced Reinforced

    De Enduro band voor droge en extreme terreinen

  • MICHELIN Wild Race'R Advanced Ultimate Tubeless Ready
    MichelinWild Race'R Advanced Ultimate

    Band voor snelrijdend terrein voor slechts 415gr

  • MICHELIN Protek Max
    MichelinProtek Max (MTB)

    Ultieme veiligheid met "Lekdichtende vloeistof"

  • MICHELIN Bike
  • Facebook
Nederland
Nederland - Land wijzigen

eZ debug

Timing: Sep 18 2014 15:40:08
Module start 'content'
Timing: Sep 18 2014 15:40:08
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Sep 18 2014 15:40:08
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZFind'
Debug: ezpI18n::translateText Sep 18 2014 15:40:08
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Database 2R'
Debug: ezpI18n::translateText Sep 18 2014 15:40:08
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Dealer'
Debug: ezpI18n::translateText Sep 18 2014 15:40:08
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Instagram Gallery Admin'
Debug: ezpI18n::translateText Sep 18 2014 15:40:08
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import Wiki Data Moto'
Debug: ezpI18n::translateText Sep 18 2014 15:40:08
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import management'
Debug: ezpI18n::translateText Sep 18 2014 15:40:08
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Service portal'
Warning: eZSiteAccess::saNameByLanguage Sep 18 2014 15:40:08
Tried to find siteaccess based on 'fre-FR' but 'fre' is not a valid RelatedSiteAccessList[]
Error: eZLocale Sep 18 2014 15:40:08
Could not load country settings for MY
Error: eZLocale Sep 18 2014 15:40:08
Could not load language settings for mal
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:8[2] Sep 18 2014 15:40:08
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:11[2] Sep 18 2014 15:40:08
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:14[2] Sep 18 2014 15:40:08
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:17[2] Sep 18 2014 15:40:08
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:20[2] Sep 18 2014 15:40:08
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:23[2] Sep 18 2014 15:40:08
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:26[2] Sep 18 2014 15:40:08
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:29[2] Sep 18 2014 15:40:08
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:32[2] Sep 18 2014 15:40:08
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:35[2] Sep 18 2014 15:40:08
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:45[3] Sep 18 2014 15:40:08
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:48[3] Sep 18 2014 15:40:08
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:51[3] Sep 18 2014 15:40:08
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:54[3] Sep 18 2014 15:40:08
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:61[3] Sep 18 2014 15:40:08
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:64[3] Sep 18 2014 15:40:08
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:67[3] Sep 18 2014 15:40:08
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:74[3] Sep 18 2014 15:40:08
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:77[3] Sep 18 2014 15:40:08
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:80[3] Sep 18 2014 15:40:08
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:83[3] Sep 18 2014 15:40:08
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:86[3] Sep 18 2014 15:40:08
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:89[3] Sep 18 2014 15:40:08
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:92[3] Sep 18 2014 15:40:08
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:95[3] Sep 18 2014 15:40:08
Cannot retrieve attribute of a NULL
Warning: eZTemplate:undef @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_velo.tpl:154[0] Sep 18 2014 15:40:08
Variable 'folder_list' is not defined with {def}.
Timing: Sep 18 2014 15:40:08
Script end

Main resources:

Total runtime0.8369 sec
Peak memory usage19,968.0000 KB
Database Queries80

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.05290.0092 2,720.3047996.1797
Module end 'content' 0.06210.7747 3,716.484415,603.4141
Script end 0.8368  19,319.8984 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01081.2933520.0002
Check MTime0.00250.3044520.0000
Mysql Total
Database connection0.01021.219810.0102
Mysqli_queries0.369244.1108800.0046
Looping result0.00300.3532770.0000
TS translator
TS init0.00680.8082130.0005
TS cache load0.00320.3772130.0002
TS context load0.00240.2825130.0002
Template Total0.771992.210.7719
Template load0.02653.163010.0265
String conversion in template resource0.00040.0504120.0000
Template parser: create text elements0.02653.1605120.0022
Template parser: remove whitespace0.00800.9522120.0007
Template parser: construct tree0.147417.6153120.0123
Template load and register function0.00080.0956110.0001
Template processing0.745389.057510.7453
Override
Cache load0.00150.1783170.0001
Sytem overhead
Fetch class attribute can translate value0.01411.6853140.0010
Fetch class attribute name0.00931.110160.0015
XML
Image XML parsing0.02412.8782140.0017
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00010.011160.0000
General
dbfile0.00530.63531170.0000
String conversion0.00020.0197130.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Time used to render debug report: 0.0011 secs