Klik hier om mijn selectie te sluiten
Mijn selectie
/ 3

Mijn selectie verwijderen

Kies de produkten die u wenst te vergelijken

Kies een band

Geen band

Kies een band

Geen band

Kies een band

Geen band

De produktfiche bekijken De produktfiche bekijken De produktfiche bekijken
Technologie
Gebruik & Toebehoren
Dit overzicht afdrukken

Vind uw band Race-fiets

  • Afmeting

  • Gamma

Breedte - Hoogte (mm)


Resultaten filteren

  • +
    Gebruik
    • Intensief
    • Regelmatig
    • Occasioneel
  • +
    Discipline
    • Downhill
    • Xcountry
    • Marathon
    • All Mountain
    • Enduro
    • Winter training
    • BMX
  • +
    Terrein
    • Snelrijdend terrein
    • Gevarieerd terrein
    • Extreem Terrein
    • Modder
    • Asfalt
  • +
    Technologie
    • Gum-X
    • Magi-X
    • UST Tubeless
    • Tubeless Ready
    • Bi-compound
    • HDProtection
    • HDProtection Aramid
    • HDProtection Bead2Bead
    • Protection Bead2Bead
    • MAX
  • +
    Beschikbaarheid
    • Nieuw

MICHELIN Airstop (ROAD)

De befaamde MICHELIN Butyl binnenband

MICHELIN Airstop
Foto's
Video's

Omschrijving

Lekbestendig

Drukbehoud dankzij het BUTYL

Eigenschappen :

Aan mijn selectie toevoegen (/3)
Uit mijn selectie verwijderen
  • Downloaden

  • Ontdek ook

    MICHELIN Country AT

    MICHELIN Country AT

    MICHELIN Dynamic Classic

    MICHELIN Dynamic Classic

    MICHELIN Dynamic Sport

    MICHELIN Dynamic Sport

    MICHELIN Lithion 2

    MICHELIN Lithion 2

Afmetingen

Afmetingen

Naam type valve dimentions valve capacité largeur diametre poids
AIRSTOP ROUTE A1 PR 40mm 18/23 622 92
AIRSTOP ROUTE A1 PR 52mm 18/23 622 95
AIRSTOP ROUTE A2 RE 40mm 25/32 622/635 128
AIRSTOP ROUTE A2 PR 40mm 25/32 622/635 135
AIRSTOP ROUTE A2 WO 40mm 25/32 622/635 132

Prestaties

Technologie

Verschillen

Produktfiche delen

  • Facebook
  • Afdrukken
Terug naar resultaten
Legale vermeldingen

Ontdek ook
Video van het moment
Nieuws
Tips Onderhoud
Nederland
Nederland - Land wijzigen

eZ debug

Timing: Sep 19 2014 11:46:46
Module start 'content'
Timing: Sep 19 2014 11:46:46
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Sep 19 2014 11:46:46
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZFind'
Debug: ezpI18n::translateText Sep 19 2014 11:46:46
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Database 2R'
Debug: ezpI18n::translateText Sep 19 2014 11:46:46
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Dealer'
Debug: ezpI18n::translateText Sep 19 2014 11:46:46
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Instagram Gallery Admin'
Debug: ezpI18n::translateText Sep 19 2014 11:46:46
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import Wiki Data Moto'
Debug: ezpI18n::translateText Sep 19 2014 11:46:46
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import management'
Debug: ezpI18n::translateText Sep 19 2014 11:46:46
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Service portal'
Error: eZLocale Sep 19 2014 11:46:46
Could not load country settings for MY
Error: eZLocale Sep 19 2014 11:46:46
Could not load language settings for mal
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/switch_univers.tpl:39[11] Sep 19 2014 11:46:46
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:8[2] Sep 19 2014 11:46:47
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:11[2] Sep 19 2014 11:46:47
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:14[2] Sep 19 2014 11:46:47
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:17[2] Sep 19 2014 11:46:47
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:20[2] Sep 19 2014 11:46:47
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:23[2] Sep 19 2014 11:46:47
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:26[2] Sep 19 2014 11:46:47
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:29[2] Sep 19 2014 11:46:47
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:32[2] Sep 19 2014 11:46:47
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:35[2] Sep 19 2014 11:46:47
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:45[3] Sep 19 2014 11:46:47
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:48[3] Sep 19 2014 11:46:47
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:51[3] Sep 19 2014 11:46:47
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:54[3] Sep 19 2014 11:46:47
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:61[3] Sep 19 2014 11:46:47
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:64[3] Sep 19 2014 11:46:47
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:67[3] Sep 19 2014 11:46:47
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:74[3] Sep 19 2014 11:46:47
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:77[3] Sep 19 2014 11:46:47
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:80[3] Sep 19 2014 11:46:47
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:83[3] Sep 19 2014 11:46:47
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:86[3] Sep 19 2014 11:46:47
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:89[3] Sep 19 2014 11:46:47
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:92[3] Sep 19 2014 11:46:47
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:95[3] Sep 19 2014 11:46:47
Cannot retrieve attribute of a NULL
Warning: eZTemplate:undef @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_velo.tpl:154[0] Sep 19 2014 11:46:47
Variable 'folder_list' is not defined with {def}.
Timing: Sep 19 2014 11:46:47
Script end

Main resources:

Total runtime1.1799 sec
Peak memory usage22,272.0000 KB
Database Queries100

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.04560.0074 2,745.89841,039.9531
Module end 'content' 0.05301.1266 3,785.851617,771.2031
Script end 1.1796  21,557.0547 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01150.9706530.0002
Check MTime0.00300.2536530.0001
Mysql Total
Database connection0.01481.257910.0148
Mysqli_queries0.535145.35001000.0054
Looping result0.00430.3681960.0000
TS translator
TS init0.00620.5270140.0004
TS cache load0.00340.2917140.0002
TS context load0.00270.2302140.0002
Template Total1.124195.311.1241
Template load0.04283.631210.0428
String conversion in template resource0.00080.0674190.0000
Template parser: create text elements0.04243.5971190.0022
Template parser: remove whitespace0.00850.7186190.0004
Template parser: construct tree0.217918.4648190.0115
Template load and register function0.00090.0723120.0001
Template processing1.081291.635811.0812
Override
Cache load0.00160.1374240.0001
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00370.317170.0005
Sytem overhead
Fetch class attribute can translate value0.01761.4927130.0014
Fetch class attribute name0.00460.390560.0008
XML
Image XML parsing0.01681.4230130.0013
General
dbfile0.00800.67931020.0001
String conversion0.00030.0277210.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Time used to render debug report: 0.0029 secs