Klik hier om mijn selectie te sluiten
Mijn selectie
/ 3

Mijn selectie verwijderen

Kies de producten die u wenst te vergelijken

Kies een band

Geen band

Kies een band

Geen band

Kies een band

Geen band

Het productfiche bekijken Het productfiche bekijken Het productfiche bekijken
Technologie
Gebruik & Divers
Dit overzicht afdrukken

Vind uw band Race-fiets

  • Afmeting

  • Gamma

Breedte - Hoogte (mm)


Resultaten filteren

  • +
    Gebruik
    • Intensief
    • Regelmatig
    • Occasioneel
  • +
    Discipline
    • Downhill
    • Xcountry
    • Marathon
    • All Mountain
    • Enduro
    • Winter training
    • BMX
  • +
    Terrein
    • Snelrijdend terrein
    • Gevarieerd terrein
    • Extreem Terrein
    • Modder
    • Asfalt
  • +
    Technologie
    • Gum-X
    • Magi-X
    • UST Tubeless
    • Tubeless Ready
    • Bi-compound
    • HDProtection
    • HDProtection Aramid
    • HDProtection Bead2Bead
    • Protection Bead2Bead
    • MAX
  • +
    Beschikbaarheid
    • Nieuw

MICHELIN Airstop (ROAD)

De befaamde MICHELIN Butyl binnenband

MICHELIN Airstop
Foto's
Video's

Omschrijving

Lekbestendig

Drukbehoud dankzij het BUTYL

Eigenschappen :

Aan mijn selectie toevoegen (/3)
Uit mijn selectie verwijderen
  • Downloaden

  • Ontdek ook

    MICHELIN Country AT

    MICHELIN Country AT

    MICHELIN Dynamic Classic

    MICHELIN Dynamic Classic

    MICHELIN Dynamic Sport

    MICHELIN Dynamic Sport

    MICHELIN Lithion 2

    MICHELIN Lithion 2

Afmetingen

Afmetingen

Naam type valve dimentions valve capacité largeur diametre poids
AIRSTOP ROUTE A1 PR 40mm 18/23 622 92
AIRSTOP ROUTE A1 PR 52mm 18/23 622 95
AIRSTOP ROUTE A2 RE 40mm 25/32 622/635 128
AIRSTOP ROUTE A2 PR 40mm 25/32 622/635 135
AIRSTOP ROUTE A2 WO 40mm 25/32 622/635 132

Prestaties

Technologie

Verschillen

Productfiche delen

  • Facebook
  • Afdrukken
Terug naar resultaten
Legale vermeldingen

Ontdek ook
Video van het moment
Nieuws
Tips Onderhoud
Nederland
Nederland - Land wijzigen

eZ debug

Timing: Nov 01 2014 04:42:17
Module start 'content'
Timing: Nov 01 2014 04:42:17
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Nov 01 2014 04:42:17
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZFind'
Debug: ezpI18n::translateText Nov 01 2014 04:42:17
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Database 2R'
Debug: ezpI18n::translateText Nov 01 2014 04:42:17
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Dealer'
Debug: ezpI18n::translateText Nov 01 2014 04:42:17
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Instagram Gallery Admin'
Debug: ezpI18n::translateText Nov 01 2014 04:42:17
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import Wiki Data Moto'
Debug: ezpI18n::translateText Nov 01 2014 04:42:17
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import management'
Debug: ezpI18n::translateText Nov 01 2014 04:42:17
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Service portal'
Error: eZLocale Nov 01 2014 04:42:17
Could not load country settings for MY
Error: eZLocale Nov 01 2014 04:42:17
Could not load language settings for mal
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:8[2] Nov 01 2014 04:42:17
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:11[2] Nov 01 2014 04:42:17
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:14[2] Nov 01 2014 04:42:17
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:17[2] Nov 01 2014 04:42:17
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:20[2] Nov 01 2014 04:42:17
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:23[2] Nov 01 2014 04:42:17
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:26[2] Nov 01 2014 04:42:17
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:29[2] Nov 01 2014 04:42:17
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:32[2] Nov 01 2014 04:42:17
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:35[2] Nov 01 2014 04:42:17
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:45[3] Nov 01 2014 04:42:17
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:48[3] Nov 01 2014 04:42:17
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:51[3] Nov 01 2014 04:42:17
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:54[3] Nov 01 2014 04:42:17
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:61[3] Nov 01 2014 04:42:17
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:64[3] Nov 01 2014 04:42:17
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:67[3] Nov 01 2014 04:42:17
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:74[3] Nov 01 2014 04:42:17
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:77[3] Nov 01 2014 04:42:17
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:80[3] Nov 01 2014 04:42:17
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:83[3] Nov 01 2014 04:42:17
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:86[3] Nov 01 2014 04:42:17
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:89[3] Nov 01 2014 04:42:17
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:92[3] Nov 01 2014 04:42:17
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:95[3] Nov 01 2014 04:42:17
Cannot retrieve attribute of a NULL
Warning: eZTemplate:undef @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_velo.tpl:154[0] Nov 01 2014 04:42:17
Variable 'folder_list' is not defined with {def}.
Timing: Nov 01 2014 04:42:17
Script end

Main resources:

Total runtime0.5237 sec
Peak memory usage18,944.0000 KB
Database Queries49

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.03230.0073 2,737.03911,040.3125
Module end 'content' 0.03960.4839 3,777.351614,524.3125
Script end 0.5235  18,301.6641 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01232.3529540.0002
Check MTime0.00330.6311540.0001
Mysql Total
Database connection0.00831.579610.0083
Mysqli_queries0.151128.8439490.0031
Looping result0.00170.3302470.0000
TS translator
TS init0.00571.0849120.0005
TS cache load0.00310.5847120.0003
TS context load0.00240.4517120.0002
Template Total0.480891.810.4808
Template load0.02755.254210.0275
String conversion in template resource0.00050.0909110.0000
Template parser: create text elements0.02625.0047110.0024
Template parser: remove whitespace0.00531.0148110.0005
Template parser: construct tree0.138126.3627110.0126
Template load and register function0.00080.1556110.0001
Template processing0.453286.541510.4532
Override
Cache load0.00150.2883120.0001
Sytem overhead
Fetch class attribute can translate value0.00871.665780.0011
Fetch class attribute name0.00360.690410.0036
XML
Image XML parsing0.01192.265380.0015
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00000.006310.0000
General
dbfile0.00430.8287730.0001
String conversion0.00020.0306130.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Time used to render debug report: 0.0015 secs