Klik hier om mijn selectie te sluiten
Mijn selectie
/ 3

Mijn selectie verwijderen

Kies de producten die u wenst te vergelijken

Kies een band

Geen band

Kies een band

Geen band

Kies een band

Geen band

Het productfiche bekijken Het productfiche bekijken Het productfiche bekijken
Technologie
Gebruik & Divers
Dit overzicht afdrukken

Vind uw band Race-fiets

  • Afmeting

  • Gamma

Breedte - Hoogte (mm)


Resultaten filteren

  • +
    Gebruik
    • Intensief
    • Regelmatig
    • Occasioneel
  • +
    Discipline
    • Downhill
    • Xcountry
    • Marathon
    • All Mountain
    • Enduro
    • Winter training
    • BMX
  • +
    Terrein
    • Snelrijdend terrein
    • Gevarieerd terrein
    • Extreem Terrein
    • Modder
    • Asfalt
  • +
    Technologie
    • Gum-X
    • Magi-X
    • UST Tubeless
    • Tubeless Ready
    • Bi-compound
    • HDProtection
    • HDProtection Aramid
    • HDProtection Bead2Bead
    • Protection Bead2Bead
    • MAX
  • +
    Beschikbaarheid
    • Nieuw

MICHELIN Airstop (ROAD)

De befaamde MICHELIN Butyl binnenband

MICHELIN Airstop
Foto's
Video's

Omschrijving

Lekbestendig

Drukbehoud dankzij het BUTYL

Eigenschappen :

Aan mijn selectie toevoegen (/3)
Uit mijn selectie verwijderen
  • Downloaden

  • Ontdek ook

    MICHELIN Country AT

    MICHELIN Country AT

    MICHELIN Dynamic Classic

    MICHELIN Dynamic Classic

    MICHELIN Dynamic Sport

    MICHELIN Dynamic Sport

    MICHELIN Lithion 2

    MICHELIN Lithion 2

Afmetingen

Afmetingen

Naam type valve dimentions valve capacité largeur diametre poids
AIRSTOP ROUTE A1 PR 40mm 18/23 622 92
AIRSTOP ROUTE A1 PR 52mm 18/23 622 95
AIRSTOP ROUTE A2 RE 40mm 25/32 622/635 128
AIRSTOP ROUTE A2 PR 40mm 25/32 622/635 135
AIRSTOP ROUTE A2 WO 40mm 25/32 622/635 132

Prestaties

Technologie

Verschillen

Productfiche delen

  • Facebook
  • Afdrukken
Terug naar resultaten
Legale vermeldingen

Ontdek ook
Video van het moment
Nieuws
Tips Onderhoud
Nederland
Nederland - Land wijzigen

eZ debug

Timing: Oct 26 2014 06:08:57
Module start 'content'
Timing: Oct 26 2014 06:08:57
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 26 2014 06:08:57
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZFind'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 26 2014 06:08:57
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Database 2R'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 26 2014 06:08:57
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Dealer'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 26 2014 06:08:57
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Instagram Gallery Admin'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 26 2014 06:08:57
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import Wiki Data Moto'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 26 2014 06:08:57
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import management'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 26 2014 06:08:57
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Service portal'
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/pagelayout.tpl:31[2] Oct 26 2014 06:08:57
Unknown template variable 'current_node_id' in namespace ''
Warning: eZTemplate:undef @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_velo.tpl:154[0] Oct 26 2014 06:08:58
Variable 'folder_list' is not defined with {def}.
Timing: Oct 26 2014 06:08:58
Script end

Main resources:

Total runtime0.1910 sec
Peak memory usage11,008.0000 KB
Database Queries6

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.03410.0077 2,747.80471,040.3125
Module end 'content' 0.04180.1490 3,788.11726,540.6797
Script end 0.1908  10,328.7969 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00442.3114140.0003
Check MTime0.00170.9010140.0001
Mysql Total
Database connection0.00985.144610.0098
Mysqli_queries0.020210.602860.0034
Looping result0.00020.090060.0000
TS translator
TS init0.00351.824140.0009
TS cache load0.00120.608940.0003
TS context load0.00080.429040.0002
Template Total0.146076.510.1460
Template load0.026613.923510.0266
String conversion in template resource0.00040.192990.0000
Template parser: create text elements0.01578.218290.0017
Template parser: remove whitespace0.00341.785590.0004
Template parser: construct tree0.077940.776190.0087
Template load and register function0.00060.329490.0001
Template processing0.119462.510910.1194
Override
Cache load0.00140.7567100.0001
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00371.916110.0037
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00000.019510.0000
General
dbfile0.00100.5109240.0000
String conversion0.00010.0727110.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Time used to render debug report: 0.0007 secs