Klik hier om mijn selectie te sluiten
Mijn selectie
/ 3

Mijn selectie verwijderen

Kies de produkten die u wenst te vergelijken

Kies een band

Geen band

Kies een band

Geen band

Kies een band

Geen band

De produktfiche bekijken De produktfiche bekijken De produktfiche bekijken
Technologie
Gebruik & Toebehoren
Dit overzicht afdrukken

Vind uw band Race-fiets

  • Afmeting

  • Gamma

Breedte - Hoogte (mm)


Resultaten filteren

  • +
    Gebruik
    • Intensief
    • Regelmatig
    • Occasioneel
  • +
    Discipline
    • Downhill
    • Xcountry
    • Marathon
    • All Mountain
    • Enduro
    • Winter training
    • BMX
  • +
    Terrein
    • Snelrijdend terrein
    • Gevarieerd terrein
    • Extreem Terrein
    • Modder
    • Asfalt
  • +
    Technologie
    • Gum-X
    • Magi-X
    • UST Tubeless
    • Tubeless Ready
    • Bi-compound
    • HDProtection
    • HDProtection Aramid
    • HDProtection Bead2Bead
    • Protection Bead2Bead
    • MAX
  • +
    Beschikbaarheid
    • Nieuw

MICHELIN Airstop (ROAD)

De befaamde MICHELIN Butyl binnenband

MICHELIN Airstop
Foto's
Video's

Omschrijving

Lekbestendig

Drukbehoud dankzij het BUTYL

Eigenschappen :

Aan mijn selectie toevoegen (/3)
Uit mijn selectie verwijderen
  • Downloaden

  • Ontdek ook

    MICHELIN Country AT

    MICHELIN Country AT

    MICHELIN Dynamic Classic

    MICHELIN Dynamic Classic

    MICHELIN Dynamic Sport

    MICHELIN Dynamic Sport

    MICHELIN Lithion 2

    MICHELIN Lithion 2

Afmetingen

Afmetingen

Naam type valve dimentions valve capacité largeur diametre poids
AIRSTOP ROUTE A1 PR 40mm 18/23 622 92
AIRSTOP ROUTE A1 PR 52mm 18/23 622 95
AIRSTOP ROUTE A2 RE 40mm 25/32 622/635 128
AIRSTOP ROUTE A2 PR 40mm 25/32 622/635 135
AIRSTOP ROUTE A2 WO 40mm 25/32 622/635 132

Prestaties

Technologie

Verschillen

Produktfiche delen

  • Facebook
  • Afdrukken
Terug naar resultaten
Legale vermeldingen

Ontdek ook
Video van het moment
Nieuws
Tips Onderhoud
Nederland
Nederland - Land wijzigen

eZ debug

Timing: Oct 01 2014 12:11:02
Module start 'content'
Warning: eZTemplate:for Oct 01 2014 12:11:07
Variable 'id_type' already exists.
Debug: ezpI18n::translateText Oct 01 2014 12:11:08
Missing translation for message in context: 'site_ww/fiche_produit'. The untranslated message is: 'type'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 01 2014 12:11:08
Missing translation for message in context: 'site_ww/fiche_produit'. The untranslated message is: 'valve'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 01 2014 12:11:08
Missing translation for message in context: 'site_ww/fiche_produit'. The untranslated message is: 'dimentions valve'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 01 2014 12:11:08
Missing translation for message in context: 'site_ww/fiche_produit'. The untranslated message is: 'capacité largeur'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 01 2014 12:11:08
Missing translation for message in context: 'site_ww/fiche_produit'. The untranslated message is: 'diametre'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 01 2014 12:11:08
Missing translation for message in context: 'site_ww/fiche_produit'. The untranslated message is: 'poids'
Timing: Oct 01 2014 12:11:08
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 01 2014 12:11:08
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZFind'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 01 2014 12:11:08
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Database 2R'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 01 2014 12:11:08
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Dealer'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 01 2014 12:11:08
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Instagram Gallery Admin'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 01 2014 12:11:08
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import Wiki Data Moto'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 01 2014 12:11:08
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import management'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 01 2014 12:11:08
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Service portal'
Error: eZLocale Oct 01 2014 12:11:08
Could not load country settings for MY
Error: eZLocale Oct 01 2014 12:11:08
Could not load language settings for mal
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:8[2] Oct 01 2014 12:11:09
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:11[2] Oct 01 2014 12:11:09
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:14[2] Oct 01 2014 12:11:09
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:17[2] Oct 01 2014 12:11:09
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:20[2] Oct 01 2014 12:11:09
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:23[2] Oct 01 2014 12:11:09
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:26[2] Oct 01 2014 12:11:09
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:29[2] Oct 01 2014 12:11:09
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:32[2] Oct 01 2014 12:11:09
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:35[2] Oct 01 2014 12:11:09
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:45[3] Oct 01 2014 12:11:09
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:48[3] Oct 01 2014 12:11:09
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:51[3] Oct 01 2014 12:11:09
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:54[3] Oct 01 2014 12:11:09
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:61[3] Oct 01 2014 12:11:09
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:64[3] Oct 01 2014 12:11:09
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:67[3] Oct 01 2014 12:11:09
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:74[3] Oct 01 2014 12:11:09
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:77[3] Oct 01 2014 12:11:09
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:80[3] Oct 01 2014 12:11:09
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:83[3] Oct 01 2014 12:11:09
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:86[3] Oct 01 2014 12:11:09
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:89[3] Oct 01 2014 12:11:09
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:92[3] Oct 01 2014 12:11:09
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:95[3] Oct 01 2014 12:11:09
Cannot retrieve attribute of a NULL
Warning: eZTemplate:undef @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_velo.tpl:154[0] Oct 01 2014 12:11:09
Variable 'folder_list' is not defined with {def}.
Timing: Oct 01 2014 12:11:09
Script end

Main resources:

Total runtime7.0828 sec
Peak memory usage100,608.0000 KB
Database Queries535

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.07375.9957 2,747.273484,488.4219
Module end 'content' 6.06941.0131 87,235.695312,153.3672
Script end 7.0825  99,389.0625 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.02750.3882540.0005
Check MTime0.01550.2186540.0003
Mysql Total
Database connection0.01960.276310.0196
Mysqli_queries3.643051.43485350.0068
Looping result0.13251.87125280.0003
TS translator
TS init0.00650.0917130.0005
TS cache load0.00390.0556130.0003
TS context load0.00320.0452130.0002
Template Total6.886297.223.4431
Template load0.19072.693020.0954
String conversion in template resource0.00080.0120180.0000
Template parser: create text elements0.07371.0410180.0041
Template parser: remove whitespace0.01330.1873180.0007
Template parser: construct tree0.38405.4218180.0213
Template load and register function0.00100.0137110.0001
Template processing6.695494.531123.3477
states
state_id_array0.00360.050110.0036
state_identifier_array0.01020.143520.0051
Override
Cache load0.00280.0401330.0001
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.01870.2638170.0011
Fetch class attribute can translate value0.02800.3950220.0013
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00030.0045180.0000
XML
Image XML parsing0.05160.7291220.0023
General
dbfile0.01080.15311580.0001
String conversion0.00030.0047200.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Time used to render debug report: 0.0014 secs