Klik hier om mijn selectie te sluiten
Mijn selectie
/ 3

Mijn selectie verwijderen

Kies de producten die u wenst te vergelijken

Kies een band

Geen band

Kies een band

Geen band

Kies een band

Geen band

Het productfiche bekijken Het productfiche bekijken Het productfiche bekijken
Technologie
Gebruik & Divers
Dit overzicht afdrukken

Vind uw band Race-fiets

  • Afmeting

  • Gamma

Breedte - Hoogte (mm)


Resultaten filteren

  • +
    Gebruik
    • Intensief
    • Regelmatig
    • Occasioneel
  • +
    Discipline
    • Downhill
    • Xcountry
    • Marathon
    • All Mountain
    • Enduro
    • Winter training
    • BMX
  • +
    Terrein
    • Snelrijdend terrein
    • Gevarieerd terrein
    • Extreem Terrein
    • Modder
    • Asfalt
  • +
    Technologie
    • Gum-X
    • Magi-X
    • UST Tubeless
    • Tubeless Ready
    • Bi-compound
    • HDProtection
    • HDProtection Aramid
    • HDProtection Bead2Bead
    • Protection Bead2Bead
    • MAX
  • +
    Beschikbaarheid
    • Nieuw

MICHELIN Pro4 Comp Limited

COMPETITIE EXTRA LIGHT Voor fietsers die effiency en snelheid zoeken. Slechts 165 gram

MICHELIN Pro4 Comp Limited
Foto's
Video's

Omschrijving

Een record rendement, gemiddeld 7 %¹ hoger dan de MICHELIN Pro4 Service Course .
Grip, lage rolweerstand en levensduur op het hoogste niveau. Een lage rolweerstand, dankzij een 30% lichter karkas (150 tpi in plaats van 110 tpi). Minder vervorming van het karkas gedurende het afrollen leidt tot minder energieverlies.
Gewichtswinst van 10 % (180g) tegenover de MICHELIN PRO4 Service Course (200g).
-HDProtection anti-leklaag.
-Nieuwe karkaslaag van 3x150TPI.
- BiCompound loopvlak.
Optimale breedte van de zijflanken voor betere grip in de bochten

Eigenschappen :

Intensief
Nieuw
Bi-compound

Aan mijn selectie toevoegen (/3)
Uit mijn selectie verwijderen
  • Downloaden

  • Ontdek ook

    MICHELIN Aircomp UltraLight

    MICHELIN Aircomp Ultralight (ROAD)

    MICHELIN Airstop

    MICHELIN Airstop (ROAD)

    MICHELIN Latex Air Comp

    MICHELIN Latex Air Comp (ROAD)

Afmetingen

Afmetingen

Kleur Breedte (mm) Breedte (inch) Hieldraad (Gewicht) TPI Bandendruk (bar) Bandendruk (psi) Binnenband
Black
23-622 700x23C Soepel 165 150 6/8 87/116 A1

Prestaties

Technologie

  • MICHELIN Bi-Compound

    Bi-compound - twee verschillende rubber compounds in het loopvlak gebied

    De Bi-compound technologie heeft twee verschillende rubbersamenstellingen in het loopvlak gebied.

     - De rubber samenstelling in het midden van het loopvlak garandeert de optimale tractie die ontstaat tijdens het trappen of remmen. Deze rubber samenstelling is ontworpen en geoptimaliseerd om de weerstand goed te kunnen dragen, maar ook om veilig te kunnen remmen op nat wegdek.

    - De rubber samenstelling op de schouders van de band draagt bij aan de maximale performance en veiligheid bij het hangen of draaien in de bocht en geeft buitengewoon goede grip, zowel of droog als nat wegdek.

    De Bi-Compound technologie is in 1995 ontwikkeld en jaar na jaar verbetert Michelin R&D de performance van deze rubber samenstellingen waarvan de vele racebanden profiteren. Zowel voor het bereiken van maximale grip en rolweerstand voor de veeleisende fietser.

    Meer weten

Verschillen

Productfiche delen

  • Facebook
  • Afdrukken
Terug naar resultaten
Legale vermeldingen

1 : Tests gerealiseerd op een MICHELIN machine die de rolweerstand meet. Meting van de afgelegde weg door een gemonteerd geheel, aangedreven door een motor van 250W.


Ontdek ook
Video van het moment
Nieuws
Tips Onderhoud
Nederland
Nederland - Land wijzigen

eZ debug

Timing: Oct 23 2014 16:26:53
Module start 'content'
Warning: eZTemplate:for Oct 23 2014 16:26:58
Variable 'id_type' already exists.
Timing: Oct 23 2014 16:27:00
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 23 2014 16:27:00
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZFind'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 23 2014 16:27:00
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Database 2R'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 23 2014 16:27:00
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Dealer'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 23 2014 16:27:00
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Instagram Gallery Admin'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 23 2014 16:27:00
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import Wiki Data Moto'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 23 2014 16:27:00
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import management'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 23 2014 16:27:00
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Service portal'
Error: eZLocale Oct 23 2014 16:27:00
Could not load country settings for MY
Error: eZLocale Oct 23 2014 16:27:00
Could not load language settings for mal
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/switch_univers.tpl:39[11] Oct 23 2014 16:27:00
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:8[2] Oct 23 2014 16:27:01
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:11[2] Oct 23 2014 16:27:01
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:14[2] Oct 23 2014 16:27:01
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:17[2] Oct 23 2014 16:27:01
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:20[2] Oct 23 2014 16:27:01
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:23[2] Oct 23 2014 16:27:01
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:26[2] Oct 23 2014 16:27:01
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:29[2] Oct 23 2014 16:27:01
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:32[2] Oct 23 2014 16:27:01
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:35[2] Oct 23 2014 16:27:01
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:45[3] Oct 23 2014 16:27:01
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:48[3] Oct 23 2014 16:27:01
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:51[3] Oct 23 2014 16:27:01
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:54[3] Oct 23 2014 16:27:01
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:61[3] Oct 23 2014 16:27:01
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:64[3] Oct 23 2014 16:27:01
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:67[3] Oct 23 2014 16:27:01
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:74[3] Oct 23 2014 16:27:01
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:77[3] Oct 23 2014 16:27:01
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:80[3] Oct 23 2014 16:27:01
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:83[3] Oct 23 2014 16:27:01
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:86[3] Oct 23 2014 16:27:01
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:89[3] Oct 23 2014 16:27:01
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:92[3] Oct 23 2014 16:27:01
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:95[3] Oct 23 2014 16:27:01
Cannot retrieve attribute of a NULL
Warning: eZTemplate:undef @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_velo.tpl:154[0] Oct 23 2014 16:27:01
Variable 'folder_list' is not defined with {def}.
Timing: Oct 23 2014 16:27:01
Script end

Main resources:

Total runtime7.7270 sec
Peak memory usage103,424.0000 KB
Database Queries609

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.03316.5258 2,747.968885,940.0547
Module end 'content' 6.55891.1678 88,688.023413,611.6641
Script end 7.7267  102,299.6875 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01520.1971550.0003
Check MTime0.00400.0516550.0001
Mysql Total
Database connection0.00800.103910.0080
Mysqli_queries3.840249.69926090.0063
Looping result0.09831.27256000.0002
TS translator
TS init0.00870.1126160.0005
TS cache load0.00540.0703160.0003
TS context load0.00450.0581160.0003
Template Total7.586698.223.7933
Template load0.14691.901620.0735
String conversion in template resource0.00160.0204260.0001
Template parser: create text elements0.07330.9491260.0028
Template parser: remove whitespace0.01460.1893260.0006
Template parser: construct tree0.36864.7708260.0142
Template load and register function0.00110.0148120.0001
Template processing7.439696.280723.7198
states
state_id_array0.00650.084320.0033
state_identifier_array0.01650.213130.0055
Override
Cache load0.00340.0439510.0001
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.05020.6499200.0025
Fetch class attribute can translate value0.02380.3080210.0011
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00550.0706310.0002
XML
Image XML parsing0.03610.4672210.0017
General
dbfile0.04010.51851870.0002
String conversion0.00040.0050280.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Time used to render debug report: 0.0015 secs