Klik hier om mijn selectie te sluiten
Mijn selectie
/ 3

Mijn selectie verwijderen

Kies de producten die u wenst te vergelijken

Kies een band

Geen band

Kies een band

Geen band

Kies een band

Geen band

Het productfiche bekijken Het productfiche bekijken Het productfiche bekijken
Technologie
Gebruik & Divers
Dit overzicht afdrukken

Vind uw band Race-fiets

  • Afmeting

  • Gamma

Breedte - Hoogte (mm)


Resultaten filteren

  • +
    Gebruik
    • Intensief
    • Regelmatig
    • Occasioneel
  • +
    Discipline
    • Downhill
    • Xcountry
    • Marathon
    • All Mountain
    • Enduro
    • Winter training
    • BMX
  • +
    Terrein
    • Snelrijdend terrein
    • Gevarieerd terrein
    • Extreem Terrein
    • Modder
    • Asfalt
  • +
    Technologie
    • Gum-X
    • Magi-X
    • UST Tubeless
    • Tubeless Ready
    • Bi-compound
    • HDProtection
    • HDProtection Aramid
    • HDProtection Bead2Bead
    • Protection Bead2Bead
    • MAX
  • +
    Beschikbaarheid
    • Nieuw

MICHELIN Pro4 Tubular

De tube voor de liefhebbers met LATEX binnenband

MICHELIN Pro4 Tubular
Foto's
Video's

Omschrijving

Ontwikkeld om het beste prestatie-evenwicht te bieden in de competitie.

Een uitstekend rendement.

Hoge grip op nat wegdek: samenwerking van geoptimaliseerde vervorming van het karkas, profiel en rubbersamenstelling.

Lekbescherming: nylon high-density laag

Eigenschappen :

Intensief
Nieuw

Aan mijn selectie toevoegen (/3)
Uit mijn selectie verwijderen
  • Downloaden

    pdf

    Bike Technical brochure (UK) 34,92 MB

  • Ontdek ook

Afmetingen

Afmetingen

Kleur Breedte (mm) Breedte (inch) Hieldraad (Gewicht) TPI Bandendruk (bar) Bandendruk (psi) Binnenband
Black
23-622 700x23C Stijf 280 290 6/12 87/174 Latex
Black
25-622 700x25C Stijf 295 290 6/12 87/174 Latex

Prestaties

Technologie

Verschillen

Productfiche delen

  • Facebook
  • Afdrukken
Terug naar resultaten
Legale vermeldingen

Ontdek ook
Video van het moment
Nieuws
Tips Onderhoud
Nederland
Nederland - Land wijzigen

eZ debug

Timing: Oct 31 2014 00:34:18
Module start 'content'
Warning: eZTemplate:for Oct 31 2014 00:34:22
Variable 'id_type' already exists.
Timing: Oct 31 2014 00:34:24
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 31 2014 00:34:24
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZFind'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 31 2014 00:34:24
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Database 2R'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 31 2014 00:34:24
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Dealer'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 31 2014 00:34:24
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Instagram Gallery Admin'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 31 2014 00:34:24
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import Wiki Data Moto'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 31 2014 00:34:24
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import management'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 31 2014 00:34:24
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Service portal'
Error: eZLocale Oct 31 2014 00:34:24
Could not load country settings for MY
Error: eZLocale Oct 31 2014 00:34:24
Could not load language settings for mal
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/switch_univers.tpl:39[11] Oct 31 2014 00:34:24
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:8[2] Oct 31 2014 00:34:25
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:11[2] Oct 31 2014 00:34:25
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:14[2] Oct 31 2014 00:34:25
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:17[2] Oct 31 2014 00:34:25
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:20[2] Oct 31 2014 00:34:25
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:23[2] Oct 31 2014 00:34:25
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:26[2] Oct 31 2014 00:34:25
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:29[2] Oct 31 2014 00:34:25
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:32[2] Oct 31 2014 00:34:25
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:35[2] Oct 31 2014 00:34:25
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:45[3] Oct 31 2014 00:34:25
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:48[3] Oct 31 2014 00:34:25
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:51[3] Oct 31 2014 00:34:25
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:54[3] Oct 31 2014 00:34:25
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:61[3] Oct 31 2014 00:34:25
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:64[3] Oct 31 2014 00:34:25
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:67[3] Oct 31 2014 00:34:25
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:74[3] Oct 31 2014 00:34:25
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:77[3] Oct 31 2014 00:34:25
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:80[3] Oct 31 2014 00:34:25
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:83[3] Oct 31 2014 00:34:25
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:86[3] Oct 31 2014 00:34:25
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:89[3] Oct 31 2014 00:34:25
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:92[3] Oct 31 2014 00:34:25
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:95[3] Oct 31 2014 00:34:25
Cannot retrieve attribute of a NULL
Warning: eZTemplate:undef @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_velo.tpl:154[0] Oct 31 2014 00:34:25
Variable 'folder_list' is not defined with {def}.
Timing: Oct 31 2014 00:34:25
Script end

Main resources:

Total runtime6.5287 sec
Peak memory usage102,656.0000 KB
Database Queries561

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.03515.5025 2,737.039185,023.0313
Module end 'content' 5.53760.9906 87,760.070313,784.7266
Script end 6.5283  101,544.7969 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01450.2224570.0003
Check MTime0.00380.0581570.0001
Mysql Total
Database connection0.00970.147910.0097
Mysqli_queries2.858943.79085610.0051
Looping result0.07501.14825540.0001
TS translator
TS init0.00700.1066140.0005
TS cache load0.00410.0628140.0003
TS context load0.00330.0499140.0002
Template Total6.432298.523.2161
Template load0.13862.123520.0693
String conversion in template resource0.00100.0149240.0000
Template parser: create text elements0.07191.1010240.0030
Template parser: remove whitespace0.01430.2189240.0006
Template parser: construct tree0.37515.7461240.0156
Template load and register function0.00090.0138120.0001
Template processing6.293496.397323.1467
states
state_id_array0.00220.033110.0022
state_identifier_array0.00430.066020.0022
Override
Cache load0.00230.0358330.0001
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.01680.2577110.0015
Fetch class attribute can translate value0.01390.2131150.0009
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00350.0529190.0002
XML
Image XML parsing0.02110.3239150.0014
General
dbfile0.02290.35031460.0002
String conversion0.00030.0048260.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Time used to render debug report: 0.0015 secs