Klik hier om mijn selectie te sluiten
Mijn selectie
/ 3

Mijn selectie verwijderen

Kies de produkten die u wenst te vergelijken

Kies een band

Geen band

Kies een band

Geen band

Kies een band

Geen band

De produktfiche bekijken De produktfiche bekijken De produktfiche bekijken
Technologie
Gebruik & Toebehoren
Dit overzicht afdrukken

Vind uw band Race-fiets

  • Afmeting

  • Gamma

Breedte - Hoogte (mm)


Resultaten filteren

  • +
    Gebruik
    • Intensief
    • Regelmatig
    • Occasioneel
  • +
    Discipline
    • Downhill
    • Xcountry
    • Marathon
    • All Mountain
    • Enduro
    • Winter training
    • BMX
  • +
    Terrein
    • Snelrijdend terrein
    • Gevarieerd terrein
    • Extreem Terrein
    • Modder
    • Asfalt
  • +
    Technologie
    • Gum-X
    • Magi-X
    • UST Tubeless
    • Tubeless Ready
    • Bi-compound
    • HDProtection
    • HDProtection Aramid
    • HDProtection Bead2Bead
    • Protection Bead2Bead
    • MAX
  • +
    Beschikbaarheid
    • Nieuw

MICHELIN Pro4 Tubular

De tube voor de liefhebbers met LATEX binnenband

MICHELIN Pro4 Tubular
Foto's
Video's

Omschrijving

Ontwikkeld om het beste prestatie-evenwicht te bieden in de competitie.

Een uitstekend rendement.

Hoge grip op nat wegdek: samenwerking van geoptimaliseerde vervorming van het karkas, profiel en rubbersamenstelling.

Lekbescherming: nylon high-density laag

Eigenschappen :

Intensief
Nieuw

Aan mijn selectie toevoegen (/3)
Uit mijn selectie verwijderen
  • Downloaden

    pdf

    Bike Technical brochure (UK) 34,92 MB

  • Ontdek ook

Afmetingen

Afmetingen

Kleur Breedte (mm) Diameter (mm) Hieldraad (Gewicht) TPI Bandendruk (bar) Bandendruk (psi) Binnenband
Black
23-622 700x23C Stijf 280 290 6/12 87/174 Latex
Black
25-622 700x25C Stijf 295 290 6/12 87/174 Latex

Prestaties

Technologie

Verschillen

Produktfiche delen

  • Facebook
  • Afdrukken
Terug naar resultaten
Legale vermeldingen

Ontdek ook
Video van het moment
Nieuws
Tips Onderhoud
Nederland
Nederland - Land wijzigen

eZ debug

Timing: Sep 03 2014 01:37:50
Module start 'content'
Timing: Sep 03 2014 01:37:50
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Sep 03 2014 01:37:50
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZFind'
Debug: ezpI18n::translateText Sep 03 2014 01:37:50
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Dealer'
Debug: ezpI18n::translateText Sep 03 2014 01:37:50
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Instagram Gallery Admin'
Debug: ezpI18n::translateText Sep 03 2014 01:37:50
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import Wiki Data Moto'
Debug: ezpI18n::translateText Sep 03 2014 01:37:50
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import management'
Debug: ezpI18n::translateText Sep 03 2014 01:37:50
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Service portal'
Error: eZLocale Sep 03 2014 01:37:50
Could not load country settings for MY
Error: eZLocale Sep 03 2014 01:37:50
Could not load language settings for mal
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/switch_univers.tpl:39[11] Sep 03 2014 01:37:50
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:8[2] Sep 03 2014 01:37:50
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:11[2] Sep 03 2014 01:37:50
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:14[2] Sep 03 2014 01:37:50
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:17[2] Sep 03 2014 01:37:50
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:20[2] Sep 03 2014 01:37:50
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:23[2] Sep 03 2014 01:37:50
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:26[2] Sep 03 2014 01:37:50
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:29[2] Sep 03 2014 01:37:50
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:32[2] Sep 03 2014 01:37:50
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:35[2] Sep 03 2014 01:37:50
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:45[3] Sep 03 2014 01:37:50
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:48[3] Sep 03 2014 01:37:50
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:51[3] Sep 03 2014 01:37:50
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:54[3] Sep 03 2014 01:37:50
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:61[3] Sep 03 2014 01:37:50
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:64[3] Sep 03 2014 01:37:50
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:67[3] Sep 03 2014 01:37:50
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:74[3] Sep 03 2014 01:37:50
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:77[3] Sep 03 2014 01:37:50
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:80[3] Sep 03 2014 01:37:50
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:83[3] Sep 03 2014 01:37:50
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:86[3] Sep 03 2014 01:37:50
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:89[3] Sep 03 2014 01:37:50
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:92[3] Sep 03 2014 01:37:50
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:95[3] Sep 03 2014 01:37:50
Cannot retrieve attribute of a NULL
Warning: eZTemplate:undef @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_velo.tpl:154[0] Sep 03 2014 01:37:50
Variable 'folder_list' is not defined with {def}.
Timing: Sep 03 2014 01:37:50
Script end

Main resources:

Total runtime0.8790 sec
Peak memory usage23,040.0000 KB
Database Queries91

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.04080.0274 3,676.38281,034.0625
Module end 'content' 0.06820.8105 4,710.445317,501.2031
Script end 0.8787  22,211.6484 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01161.3172530.0002
Check MTime0.00310.3494530.0001
Mysql Total
Database connection0.01271.446210.0127
Mysqli_queries0.338538.5060910.0037
Looping result0.00310.3547870.0000
TS translator
TS init0.00540.6176130.0004
TS cache load0.00310.3508130.0002
TS context load0.00240.2721130.0002
Template Total0.808091.910.8080
Template load0.02432.766410.0243
String conversion in template resource0.00060.0688180.0000
Template parser: create text elements0.03363.8169180.0019
Template parser: remove whitespace0.01341.5278180.0007
Template parser: construct tree0.165618.8344180.0092
Template load and register function0.00060.0716110.0001
Template processing0.783689.151710.7836
Override
Cache load0.00150.1742230.0001
Sytem overhead
Fetch class attribute can translate value0.01081.2323130.0008
Fetch class attribute name0.00390.449060.0007
XML
Image XML parsing0.02122.4129130.0016
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00010.010060.0000
General
dbfile0.00660.75241260.0001
String conversion0.00020.0240200.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Time used to render debug report: 0.0011 secs