Klik hier om mijn selectie te sluiten
Mijn selectie
/ 3

Mijn selectie verwijderen

Kies de produkten die u wenst te vergelijken

Kies een band

Geen band

Kies een band

Geen band

Kies een band

Geen band

De produktfiche bekijken De produktfiche bekijken De produktfiche bekijken
Technologie
Gebruik & Toebehoren
Dit overzicht afdrukken

Vind uw band Race-fiets

  • Afmeting

  • Gamma

Breedte - Hoogte (mm)


Resultaten filteren

  • +
    Gebruik
    • Intensief
    • Regelmatig
    • Occasioneel
  • +
    Discipline
    • Downhill
    • Xcountry
    • Marathon
    • All Mountain
    • Enduro
    • Winter training
    • BMX
  • +
    Terrein
    • Snelrijdend terrein
    • Gevarieerd terrein
    • Extreem Terrein
    • Modder
    • Asfalt
  • +
    Technologie
    • Gum-X
    • Magi-X
    • UST Tubeless
    • Tubeless Ready
    • Bi-compound
    • HDProtection
    • HDProtection Aramid
    • HDProtection Bead2Bead
    • Protection Bead2Bead
    • MAX
  • +
    Beschikbaarheid
    • Nieuw

MICHELIN Pro4 Tubular

De tube voor de liefhebbers met LATEX binnenband

MICHELIN Pro4 Tubular
Foto's
Video's

Omschrijving

Ontwikkeld om het beste prestatie-evenwicht te bieden in de competitie.

Een uitstekend rendement.

Hoge grip op nat wegdek: samenwerking van geoptimaliseerde vervorming van het karkas, profiel en rubbersamenstelling.

Lekbescherming: nylon high-density laag

Eigenschappen :

Intensief
Nieuw

Aan mijn selectie toevoegen (/3)
Uit mijn selectie verwijderen
  • Downloaden

    pdf

    Bike Technical brochure (UK) 34,92 MB

  • Ontdek ook

Afmetingen

Afmetingen

Kleur Breedte (mm) Breedte (inch) Hieldraad (Gewicht) TPI Bandendruk (bar) Bandendruk (psi) Binnenband
Black
23-622 700x23C Stijf 280 290 6/12 87/174 Latex
Black
25-622 700x25C Stijf 295 290 6/12 87/174 Latex

Prestaties

Technologie

Verschillen

Produktfiche delen

  • Facebook
  • Afdrukken
Terug naar resultaten
Legale vermeldingen

Ontdek ook
Video van het moment
Nieuws
Tips Onderhoud
Nederland
Nederland - Land wijzigen

eZ debug

Timing: Oct 01 2014 07:55:53
Module start 'content'
Warning: eZTemplate:for Oct 01 2014 07:55:57
Variable 'id_type' already exists.
Timing: Oct 01 2014 07:55:58
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 01 2014 07:55:58
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZFind'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 01 2014 07:55:58
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Database 2R'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 01 2014 07:55:58
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Dealer'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 01 2014 07:55:58
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Instagram Gallery Admin'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 01 2014 07:55:58
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import Wiki Data Moto'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 01 2014 07:55:58
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import management'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 01 2014 07:55:58
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Service portal'
Error: eZLocale Oct 01 2014 07:55:58
Could not load country settings for MY
Error: eZLocale Oct 01 2014 07:55:58
Could not load language settings for mal
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:8[2] Oct 01 2014 07:55:59
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:11[2] Oct 01 2014 07:55:59
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:14[2] Oct 01 2014 07:55:59
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:17[2] Oct 01 2014 07:55:59
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:20[2] Oct 01 2014 07:55:59
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:23[2] Oct 01 2014 07:55:59
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:26[2] Oct 01 2014 07:55:59
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:29[2] Oct 01 2014 07:55:59
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:32[2] Oct 01 2014 07:55:59
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:35[2] Oct 01 2014 07:55:59
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:45[3] Oct 01 2014 07:55:59
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:48[3] Oct 01 2014 07:55:59
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:51[3] Oct 01 2014 07:55:59
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:54[3] Oct 01 2014 07:55:59
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:61[3] Oct 01 2014 07:55:59
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:64[3] Oct 01 2014 07:55:59
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:67[3] Oct 01 2014 07:55:59
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:74[3] Oct 01 2014 07:55:59
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:77[3] Oct 01 2014 07:55:59
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:80[3] Oct 01 2014 07:55:59
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:83[3] Oct 01 2014 07:55:59
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:86[3] Oct 01 2014 07:55:59
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:89[3] Oct 01 2014 07:55:59
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:92[3] Oct 01 2014 07:55:59
Cannot retrieve attribute of a NULL
Error: eZTemplate @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_commun.tpl:95[3] Oct 01 2014 07:55:59
Cannot retrieve attribute of a NULL
Warning: eZTemplate:undef @ extension/lp2rww/design/lp2r_ww/templates/footer_velo.tpl:154[0] Oct 01 2014 07:55:59
Variable 'folder_list' is not defined with {def}.
Timing: Oct 01 2014 07:55:59
Script end

Main resources:

Total runtime5.7491 sec
Peak memory usage100,352.0000 KB
Database Queries525

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.03044.9121 2,747.273484,371.9141
Module end 'content' 4.94250.8064 87,119.187512,089.3438
Script end 5.7489  99,208.5313 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01250.2178540.0002
Check MTime0.00300.0514540.0001
Mysql Total
Database connection0.00800.139810.0080
Mysqli_queries2.820149.05275250.0054
Looping result0.09311.61965230.0002
TS translator
TS init0.00650.1127130.0005
TS cache load0.00350.0605130.0003
TS context load0.00280.0482130.0002
Template Total5.652498.322.8262
Template load0.17603.060520.0880
String conversion in template resource0.00070.0123180.0000
Template parser: create text elements0.06201.0791180.0034
Template parser: remove whitespace0.01200.2087180.0007
Template parser: construct tree0.35046.0945180.0195
Template load and register function0.00080.0139110.0001
Template processing5.476395.255522.7382
states
state_id_array0.00390.068610.0039
state_identifier_array0.00520.089820.0026
Override
Cache load0.00200.0354270.0001
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.02440.4240110.0022
Fetch class attribute can translate value0.01460.2538150.0010
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00020.0031120.0000
XML
Image XML parsing0.01880.3262150.0013
General
dbfile0.00580.10101170.0000
String conversion0.00020.0042200.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Time used to render debug report: 0.0013 secs